Hakkımızda

 

SMS Büfesi Kısa Mesaj ve Ses Hizmetleri, OPLAVUS teknoloji alt yapısını ve belgesini kullanarak ad ve hesabına Telekomünikasyon sektöründe hizmetlerine Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri çatısı altında devam etmektedir.

Haber Ajansı, Radyo Hizmetleri, Reklam Ajansı, Alan Adı Tescili, Web Alanı Barındırma (Hosting), Haber Portalı alanlarında Çulha İletişim Bilişim Hizmetleri çatısı altında bulunan iştirakların yanında 2013 yılında da SMS Büfesi Markası ile Telekomunikasyon alanında da hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.

smsbufesi.com alan ismi ile hizmetlerine devam eden iştiraklarımız SMS ve 0850 780 xxxx prefixi ile voip alanında da müşterilerine ulaşmaktadır.

NEDEN BİZ?
Uzun yıllardır ticari hayatını sürdürmekte olan Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri tüm iştiraklarında güveni esas alarak mutabakatsız bir işlemi dahi olmayan bir kuruluş olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Bizlerden hizmet alan Belediyeler, Dernekler, Vakıflar, AVM’ler, Kooperatifler, Şirketler, Bireysel müşteriler almış oldukları güven ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız nedeni ile yıllardır bizleri tercih etmeye devam etmektedirler.

Para kazanmanın hizmet kalitemizin önüne geçemediği bir dönemde genişleyen hizmet ve referans ağımız ile sizlere Telekomünikasyon sektöründe yenilikleri en hızlı şekilde ulaştırma gayreti içerisindeyiz.