Toplu Kısa Mesaj

NEDEN SMS İLE DUYURU YAPMALISINIZ?
Doğru seçim Internet üzerinden SMS göndermek; çünkü SMS Büfesi sizlere zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayacak öneriler getiriyor. Bir telefon görüşmesi ya da bir faks gönderisi için harcadığınız zamanları bir düşünelim.

1 SMS göndermenin size ya da firmanıza maliyeti, o kişiye telefon etmeniz durumunda, sadece konuya girme sürenizi kapsar. Oysa ki, aynı maliyete gönderdiğiniz SMS konuyu hedef kitleye anında anlatır.

Aynı şekilde göndermeye çalıştığınız bir faks ya da e-posta iletisinin ne zaman okunacağını bilemezsiniz. Oysa ki, SMS gönderdiğinizde çok daha kısa sürede ve kesinlikle hedef kitlenin mesajı görmesi ve okuması sağlanır.

Cep telefonları insan hayatına bir anahtar kadar yerleşti ve bir gereklilik boyutunda insan hayatına girdi. Bir kişinin cep telefonunu sürekli yanında taşıması SMS’in önemli bilgileri kişiye anlık erişim ile ulaştırmasında büyük bir olanak sağlamaktadır.

KULLANIM ALANLARI NELERDİR?
Internet üzerinden firmanızın şubelerine müşterilerine, bayilerinize ya da arkadaş ve akrabalarınıza SMS gönderebilirsiniz. Günümüzde SMS ile bilgilendirme, uyarı (hatırlatma) ve tebrik mesajları internet üzerinden kolay bir şekilde hedefe gönderilebilmektedir.

Telefonunuzdan veya operatörünüzün size sağladığı Web’den SMS gönderme sayfasından SMS göndermenin bir işkenceye dönüşmesinden şikayet ediyorsanız SMS Büfesi bu işkenceyi bitirmek için hazır hizmetinizdedir.

SMS hizmetinden kurumsal boyutlu yararlanmayı düşünen kurum ve kuruluşlar için kullanım alanları çok geniştir. Hemen her sektörde SMS ile duyurular yapılabilir. Bakiye, borç bilgileri hatırlatma amaçlı müşterilere gönderilebilir.

Yeni ürün ve hizmetlerden bayi ya da temsilciliklerinizi haberdar edebilirsiniz. Çok acil devreye alınması gerekli bir kampanyanızı SMS ile şubelerinizin yetkili personeline gönderip en kısa yoldan devreye alabilirsiniz.

ÖZEL PROJELER VE YAZILIM DESTEĞİ
SMS çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız, SMS Büfesi sizler için gerekirse projelerinizi hayata geçirebilmeniz açısından gerekli yazılım ve altyapıyı projelendirip kurabilir.