İki Adımlı Güvenlik

 

16 Mart 2020 Tarihli BTK Kararı gereği web sitemize TOPLU SMS YOLLAMA işlemi için giriş yapan abonelerimiz sisteme sadece kayıtlı cep telefonlarına gönderilen SMS PİN numarası ile giriş yapacaklardır.

Aboneliklerinizde yer alan GSM numaraları artık kullanmadığınız bir numara ise lütfen bu uygulamadan olumsuz etkilenmemek için bilgilerinizi güncelleyiniz. Eğer sistem devreye alındığı için bu durumdan olumsuz etkilendiyseniz 0 850 780 5555 numaralı Çağrı Merkezi’ne aboneliğin tarafımızda kayıtlı olduğu Yasal Yetkili (sisteme tanımlı T.C. Kimlik Sahibi) aranmak koşulu ile bilgi güncellemenizi yapınız.

2FA olarak adlandırılan 2 Aşamalı Parola Doğrulama Sistemi sizlerin daha güvenli bir hizmet almanızın garantisidir. Bu şekilde kullanıcı adınızı ya da parolanızı eski bir yönetici, eski bir personel ya da eski bir ortağınız sizden habersiz kullanamaz.

Tek Kullanımlık Pin (OTP) Uygulamasını SMS Büfesi ve Oplavus Teknoloji kendi geliştirdiği altyapı ile sunmaktadır. Eğer sizler de B2B ya da B2C web uygulamalarınızda güvenliği artırmak ve kişiyi iki faktörlü olarak (hem parola hem de pin) doğrulamak isterseniz bizimle iletişime geçerek bu alt yapının size de kurulmasını sağlatabilirsiniz. Yazılım entegrasyonu Oplavus Telekom abonelerine tamamen ücretsizdir.