IVR Sesli Duyuru

0 850 Alan Koduna Sahip Abone Numaranız ile artık uygun fiyatlara Sesli Mesaj gönderebileceksiniz. Dernek, Vakıf ya da Şirketinize aylık sabit ücreti olmayan ve ücretsiz IVR (Sesli Yanıt Servisi) sunulan bu yeni telefon sistemi ile sizi arayanlar Türkiye’nin her yerinden sabit telefonlar veya cep telefonlarından abone numaranızı ücretsiz dakikalarını kullanarak arayabileceklerdir.

NASIL SESLİ MESAJ GÖNDERECEKSİNİZ?
Adınıza (Kurumsal-Bireysel) kullanıma 850Burada tarafından açılacak olan 0850 ile başlayan numaradan belirleyeceğiniz sesli mesajlarınız yine sizlerin belirleyeceği telefonlara sesli olarak iletilmektedir.İletilemeyen mesajlar için ücret ödemezsiniz.Siyasi partilerin, Derneklerin, Vakıfların ve şirketlerin daha etkili olması sebebiyle tercih ettiği sesli mesaj alışkanlığı her geçen gün artmaktadır.

Panelinizden tanımlayacağınız sesli mesajlarınız yine sizlerin belirlediği saatlerde alıcılarına santralimiz tarafından otomatik gönderilmektedir.

Sesli Mesajlar BTK ve Telekomunikasyon Kurumunun ilgili tebliğlerine göre en geç her gün saat 22:00’ye kadar tanımlanabilmekte ve gönderilebilinmektedir.

Sesli mesajlarınızı kendiniz oluşturabildiğiniz gibi, 850Burada ekibine çok uygun ücretler ile hazırlatabilirsiniz.